"Cała Polska ćwiczy mięśnie Kegla"

Joanna Keszka

Ćwiczenia mięśni Kegla są dla matek z córkami, dla przyszłych mam i młodych mam, dla kandydatek na kochanki doskonałe i wszystkich kobiet,

które chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie intymne i także lepszy seks. Jednak o tym, że kobiety w każdym wieku powinny wiedzieć, jak dbać o

mięśnie Kegla mówi się w Polsce za mało i za cicho. Problemy związane z osłabieniem mięśni dna miednicy wkłada się do szufladki „wstydliwe” i spuszcza na nie zasłonę milczenia. W czasie wakacyjnej akcji „Cała Polska ćwiczy mięśnie Kegla” pokażę, jak mieć przyjemność z dbania o swoje zdrowie intymne i z odkrywania kobiecej seksualności.

Czy wiecie, że więcej kobiet w dojrzałym wieku nie wychodzi z domu z powodu problemów z nietrzymaniem moczu niż z powodu problemów z poruszaniem się? Kobiety nie znają swojego ciała i krępują się rozmawiać o swoich kłopotach intymnych. Wciąż pokutuje mit, że popuszczanie i mniejsza satysfakcja z seksu to nieunikniona cena za macierzyństwo. Czas to zmienić. Tego lata w czasie akcji „Cała Polska ćwiczy mięśnie Kegla” będzie radość z poznawania swojego ciała, ćwiczenia mięśni Kegla nad morzem, w parku, w domu, bieg z kulkami. Start 15 lipca 2015. A na koniec akcji w sobotę 22 sierpnia - wspólny kobiecy trening na Polach Mokotowskich w Warszawie. Do dbania o mięśnie Kegla namawia Joanna Keszka z www.Barbarella.pl oraz patron imprezy: www.ApoLady.com.pl

W czasie akcji „Cała Polska ćwiczy mięśnie Kegla” przez 6 tygodni – bo tyle czasu potrzeba do wzmocnienia tych mięśni – będę opowiadać i pokazywać, jak wzmacniać mięśnie Kegla. W dbaniu o mięśnie dna miednicy najważniejszą i najtrudniejszą sprawą jest regularność. Dlatego będę trenować codziennie. I regularnie będę relacjonować moje treningi na www.Barbarella.pl. Chcę zachęcić panie w całym kraju do dbania o swoje zdrowie intymne i o swoją seksualność. Dlatego na oczach całej Polski stanę się kobietą z najlepiej wyćwiczonymi mięśniami Kegla!

Czekamy na relacje z kraju!

Zapraszam panie z całej Polski, żeby przyłączyły się do mnie. Przysyłajcie zdjęcia i wasze relacje treningów tego, jak ćwiczycie mięśnie Kegla. Czekam na wasze historie: o tym, dlaczego chciałybyście zadbać o mięśnie dna miednicy, co was mobilizuje do ćwiczeń, co było najprzyjemniejsze w czasie treningów, a co najtrudniejsze. Przysyłajcie swoje sprawozdania z ćwiczeń na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dla pań, które prześlą najciekawsze relacje przewidujemy nagrody: APO Lady – naturalny zestaw witamin i minerałów wzmacniający układ moczowy i mięśnie Kegla.

Wielki finał akcji: w sobotę 22 sierpnia spotkajmy się na wspólnym treningu mięśni dna miednicy na Polach Mokotowskich Mokotowskich Warszawie!

TYDZIEŃ PIERWSZY - 15 lipca – początek akcji
Korzyści dla kobiet w każdym wieku z dbania o mięśnie Kegla – RELACJA VIDEO

 • Poznacie, jak wiele funkcji pełnią mięśnie dna miednicy
 • Dowiedziecie się, które kobiety szczególnie powinny dbać o swoje mięśnie
 • Dowiecie się, w jakim wieku najlepiej ćwiczyć: dla zdrowia oraz dla odkrywania swojej seksualności

TYDZIEŃ DRUGI - 22 lipca
Jak prawidłowo ćwiczyć mięśnie dna miednicy - RELACJA VIDEO

 • Opowiem, jak wzmocnić mięśnie Kegla w 6 krokach

TYDZIEŃ TRZECI - 29 lipca
Przedstawiam sprzęt wspomagający ćwiczenia mięśni Kegla - RELACJA VIDEO

 • Wszystko, co chcieliście wiedzieć o kulkach gejszy, ale nie mieliście kogo zapytać.
 • Witaminy i minerały wzmacniające mięśnie dna miednicy.

TYDZIEŃ CZWARTY - 5 sierpnia
Najczęściej popełniane błędy przy dbaniu o mięśnie i jak ich unikać - RELACJA VIDEO

 • O potrzebie regularności, o szkodliwości miejskich legend na temat ćwiczeń mięśni i kilku innych kluczowych dla zdrowia sprawach

TYDZIEŃ PIĄTY - 12 sierpnia
Seksualność kobiet i mięśnie Kegla - RELACJA VIDEO

 • Przedstawię miesień łonowo-guziczny i jego wkład w radość z seksu dla kobiet.

TYDZIEŃ SZÓSTY - 22 sierpnia, sobota – SPOTKANIE

 • Grand finale pod hasłem „Siła kobiet w wyćwiczonych mięśniach Kegla!” Spotkanie: spotykamy się na Polach Mokotowskich w Warszawie i trenujemy razem. Każda pani może do nas dołączyć. Zapraszam wszystkie kobiety: będziemy razem ćwiczyć, poznawać moc wyćwiczonych mięśnie dna miednicy, odkrywać przyjemność z dbania o swoje zdrowie intymne oraz kobiecą seksualność.

Razem raźniej!

Styl życia

Spektakl taneczny - „Szukając Siebie”

Premierowy spektakl Formacji Tanecznej BISS w reżyserii i choreografii Roksany Kołodziejczyk. Część choreografii przygotował również sam ZESPÓŁ. W spektaklu wystąpią tancerze: Julia Kusiak, Michał Siąkała, Karolina Sieroń, Zuzanna Łapka, Agnieszka Sapota, Natalia Czyżycka, Żaneta Marszolik, Julia Pluta, Sara Marut, Wiktoria Styrc, Emilia Buchalik, Aleksandra Pierchała, Piotr Sapota.

Formacja Taneczna Biss swoją działalność w Domu Kultury w Rybniku-Chwałowicach rozpoczęła w lipcu 2014 r. Dzięki licznym sukcesom tanecznym, zdobywanym na turniejach tańca rangi powiatowej, wojewódzkiej i ogólnopolskiej, do zespołu zaczęły zgłaszać się nowe osoby pragnące rozpocząć swoją taneczną przygodę. I tak od września 2015 r.  rozpoczęła działalność również Formacja Taneczna Biss Mini.

Szukając Siebie

Więcej…

Egzotyczne liście – nowy trend na wiosnę!

Na wiosnę zrobiło się zielono – nie tylko za oknem, ale także we wnętrzach. Wszystko za sprawą nowego motywu dekoracyjnego – zielone liście palmy i monstery to największy hit tego sezonu. Znajdziemy je na obrazach, poduszkach, ceramice i wielu innych domowych dodatkach.

Długie łodygi z wieloma cieniutkimi listkami po jednej i drugiej stronie – to charakterystyczny wzór palmowych liści, który szturmem wszedł do naszych domów. Równie popularną inspiracją jest tej wiosny monstera – egzotyczna roślina pochodząca z Ameryki Południowej. Jej liście mają sercowaty kształt z licznymi wycięciami.

wiosenne zaslony

Więcej…

Powiększanie piersi własnym tłuszczem

Dzięki lipofilingowi można powiększyć i ujędrnić biust, za pomocą własnej tkanki tłuszczowej, bez wprowadzania do piersi „ciała obcego” jakim są implanty. Dodatkowo pozbywamy się tłuszczu z brzucha lub bioder. Lepsze efekty zabiegu uzyskać można dzięki zastosowaniu komórek macierzystych.

2 etapy zabiegu.

Lipofiling i lipomodeling, czyli powiększanie i modelowanie piersi własną tkanką tłuszczową jest procedurą, która zastąpić może tradycyjną metodę, polegającą na wszczepieniu implantów piersi. Składa się z dwóch etapów:

 1. Liposukcji wybranego obszaru ciała
 2. Podaniu do piersi tłuszczu.

Bez implantów.

Efekty zabiegu powiększania piersi z użyciem własnego tłuszczu są bardzo pozytywne. Następuje ujędrnienie i powiększenie biustu, bez potrzeby wprowadzania w piersi implantów, które zawsze stanowią element obcy dla ciała.

Pozbycie się tkanki tłuszczowej.

Więcej…

Zapowiedzi kwietniowych poranków

 plakat poranek muzyczny plakat kino dla dzieci SHREK"Oj zagrajcie muzykanty" - tańce śląskie dla najmłodszych

To zajęcia umuzykalniające dla dzieci od 3 do 10 lat z prawdziwymi ludowymi instrumentami, strojem ludowym, śpiewem i tańcem. Dzięki swobodnej formie zabawy i kontakcie z żywą muzyką, oprócz aspektów edukacyjnych zajęcia są niezwykle rozwojowe i mogą stanowić pierwszy krok do poznania własnych korzeni.

Więcej…

Wielkanocne cuda i dekoracje – nowości 2017

Wielkanoc będziemy w tym roku celebrować w prawdziwie wiosennej aurze. Przygotowując świąteczne dekoracje warto zainspirować się zarówno naturą, jak i propozycjami ozdób z wielkanocnych kolekcji. Swoje nowości zaprezentowała marka wnętrzarska Eurofirany.

Świąteczne nakrycie stołu

Kolekcja wielkanocna

 

Więcej…

Wiosna wchodzi na salony

Wiosna jest prawdopodobnie najbardziej wyczekiwaną przez wszystkich porą roku. Zanim jednak piękna pogoda zagości na dobre, możemy skorzystać z wiosennych trendów i stworzyć wyjątkową aurę w naszych wnętrzach. Jakie zabiegi sprawią, że poczujemy ciepły klimat w naszym domu? Kwiaty w każdej postaci

wiosna w oknach

Więcej…

Ciekawostki

Artystyczna Podróż Hestii

26 młodych artystów znalazło się w gronie finalistów 16. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii. Wyboru najciekawszych prac nadesłanych w tym roku przez 379 studentów kierunków artystycznych dokonało jury składające się z artystów, kuratorów, profesorów akademickich i dziennikarzy. Laureatów konkursu poznamy 27 czerwca br. podczas wystawy finałowej w otwartym niedawno Muzeum nad Wisłą w Warszawie.

W tegorocznej odsłonie konkursu APH uznanie jury zdobyły prace 26 młodych artystów zajmujących się malarstwem, grafiką, rzeźbą i instalacją, fotografią, sztuką cyfrową oraz performansem. Konkurs adresowany jest do studentów ostatnich trzech lat wszystkich wydziałów i uczelni artystycznych w całej Polsce.

Więcej…

Nawracające bóle stawów, kręgosłupa,

Nawracające bóle stawów, kręgosłupa, mięśni lub urazy spowodowane nieszczęśliwym wypadkiem - to sytuacje, w których niezbędna będzie pomoc fizjoterapeuty. Jak znaleźć dobrego rehabilitanta? Jakie są koszty i czas leczenia? Dlaczego warto się ubezpieczyć i zapewnić sobie profesjonalną ochronę?

Średni czas oczekiwania do lekarza specjalisty wynosi w Polsce 2,5*1 miesiąca, jednak w przypadku fizjoterapeutów kolejki są znacznie dłuższe. Na wizytę w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia w niektórych poradniach rehabilitacyjnych musimy czekać nawet 346 dni*2.– Niewielka pula świadczeń oferowanych w ramach NFZ i długi czas oczekiwania na wizytę u lekarza specjalisty lub rehabilitanta to najczęstsze bolączki pacjentów.

Więcej…

Pyszne desery

desery

 

Więcej…

Witamina C

Witamina C jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka, ale nie jest przez niego wytwarzana. Dlatego musi być codziennie dostarczana wraz z pożywieniem. Ale co istotne – jest najbardziej nietrwałą z witamin i szybko się utlenia (zmniejsza się jej ilość), jeśli żywność, która ją zawiera jest niewłaściwie przechowywana.

Witamina C znajduje się w produktach pochodzenia roślinnego, przede wszystkim w owocach i warzywach. Najwięcej witaminy C dostarczają owoce jagodowe jak czarna porzeczka, truskawki i cytrusy np. pomarańcze i grejpfruty, a także soki i nektary z nich otrzymane. Wśród warzyw cennym źródłem jest natka pietruszki, czerwona papryka, warzywa kapustne, w tym kapusta w postaci świeżej oraz kiszonej.

Więcej…

5 powodów dla których właśnie tej wiosny przesiądziesz się na rower

Ciągłe poirytowanie w domu, w pracy, na ulicy w korku, które negatywnie przekłada się na relacje z otoczeniem? Brak czasu dla siebie, przytłoczenie codziennymi obowiązkami i wieczny niedobór gotówki, aby choć od czasu do czasu pozwolić sobie na jakiś ekstra zakup lub spontaniczny wyjazd? Kolejne lato bez bikini, bo jak tu się pokazać z tymi nadprogramowymi kilogramami, które tak ciężko zrzucić? Świetnie, oto aż nazbyt wiele powodów, aby tej wiosny… przesiąść się na rower!

Więcej…

Przepis na pyszny deser

Karmelowa Panna Cotta

Przepis poleca Szef Kuchni Dworu Korona Karkonoszy, Robert Muzyczka

Składniki:

- Śmietanka 36% „Piątnica                          250ml 

- Mleko Wiejskie 3,2% „Piątnica”               250ml

- żelatyna                                     3 płaskie łyżeczki

- cukier                                                            3 łyżki

- cukier z prawdziwą wanilią                  2 łyżeczki

Sos karmelowy:

- Śmietanka 36% „Piątnica”                        150ml

- cukier                                                           4 łyżki

- woda                                                            3 łyżki

- mleko            

                                           

Więcej…

Nowości

Najczęściej czytane